Zajęcia pozalekcyjne 18_19

Zajęcia pozalekcyjne w II półroczu 2018/19

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane
z kształtowaniem aktywności i kreatywności

Przedmiot Nauczyciel Termin
Edukacja wczesnoszkolna Dagmara Gembalczyk wtorek 5. lekcja
Język polski Izabela Marcol – Perlak poniedziałek 7. lekcja
Matematyka Monika Owerko – Liszka piątek 8. lekcja
lub poniedziałek 8. lekcja

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Przedmiot Nauczyciel Termin
Edukacja wczesnoszkolna Dagmara Gembalczyk piątek 5. lekcja
Język angielski Magdalena Zając piątek 1. lekcja
Matematyka Monika Owerko – Liszka czwartek 7. lekcja
Chemia Barbara Sapota wtorek 8. lekcja
Język polski Izabela Marcol – Perlak wtorek 2. lekcja
lub po uzgodnieniu
z uczniami

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Przedmiot Nauczyciel Termin
Edukacja wczesnoszkolna Joanna Macionczyk wtorek 5. lekcja
Matematyka Joanna Rduch piątek 8. lekcja poniedziałek 8. lekcja
Matematyka Monika Owerko – Liszka piątek 1. lekcja
Kółko
historyczno – społeczne
Jadwiga Kubica – Gomola wtorek 8. Lekcja
Kółko matematyczne
(edukacja wczesnoszkolna)
Dagmara Gembalczyk poniedziałek 6. lekcja

 

Zajęcia sportowe

Przedmiot Nauczyciel Termin
Zajęcia sportowe Joanna Ulman – Szłapka poniedziałek 13.30 – 15.30
wtorek 12.30 – 14.30
czwartek 15.20 – 16.50
Zajęcia sportowe Aleksandra Horzela wtorek 15.20 – 16.50
środa 11.45 – 13.30

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019 I półrocze

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów,
w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności

Edukacja wczesnoszkolna     –           wtorek 5. lekcja
                                   p. Dagmara Gembalczyk

Język polski    –           poniedziałek 7. lekcja
                                   p. Izabela Marcol – Perlak

Matematyka   –           piątek 8. lekcja lub poniedziałek 8. lekcja
                                    p. Monika Owerko – Liszka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Edukacja wczesnoszkolna     –           piątek 5. lekcja
                                   p. Dagmara Gembalczyk

Język angielski                    –           czwartek 7. lekcja
                                   p. Magdalena Zając

Matematyka              –           czwartek 6. lekcja     
p. Monika Owerko – Liszka

 

Chemia           –           poniedziałek 1. lekcja
                                   p. Barbara Sapota

Język polski    –           piątek 7. lekcja
                                   p. Izabela Marcol – Perlak

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Edukacja wczesnoszkolna     –           wtorek 5. lekcja
                                    p. Joanna Macionczyk

Matematyka                          –           czwartek 6. lekcja      
                                      p. Monika Owerko – Liszka

Matematyka               –           piątek 8. lekcja          

                                             Joanna Rduch

Kółko historyczno-społeczne –   czwartek 1. lekcja
                                   p. Jadwiga Kubica – Gomola

Zajęcia dodatkowe

Biologia                       –           piątek 8. lekcja                     
                                   p. Justyna Nocoń

 

Zajęcia sportowe

Joanna Ulman – Szłapka

poniedziałek 13:40 – 14:25

wtorek 12:45 – 14:25

czwartek 15:20 – 16:05

Aleksandra Horzela

wtorek 15:20 – 16:50

środa 15:20 – 16:50

 



Komentarze są zamknięte.