Dyplomy. Certyfikaty. Podziękowania. 19_20

I DLA SZKOŁY

 1. Dyplom z podziękowaniem za udział w akcji „Szkoła pamięta” podpisany przez Ministra Edukacji Narodowej, Warszawa, 25 października 2019r.
 2. Podziękowanie za wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Szkoła do hymnu” w piątek 8 listopada 2019 r. o godz. 11.11, podpisany przez Ministra Edukacji Narodowej
 3. Certyfikat udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania 2019 (Europe Code Week 2019) dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Rybniku, podpisany w imieniu Ambasadorów Code Week EU
 4. Dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za udział w „Dniu czystego powietrza”  i podniesienie wiedzy w zakresie profilaktyki antysmogowej oraz walki ze smogiem, wystawiony przez Fundację 360!, Rybnik 12.11.2019 r.
 5. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Pawła II w Rybniku za przygotowanie paczek świątecznych na rzecz rodzin potrzebujących, wystawiony przez Mera Samorządu Rejonu Wileńskiego i Towarzystwo Patriotyczne „Kresy”, Wilno 2019r.
 6. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 7. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie i wsparcie zbiórki naklejek na pluszaki dla dzieci przebywających w okresie Bożego Narodzenia na oddziałach dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku oraz Centrum Onkologii w Gliwicach, wystawione przez organizatora akcji Charytatywny Bazarek
 8. Podziękowanie i wyrazy uznania dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Rybniku za ogromy wkład w ogólnopolską akcję Góra Grosza, podpisany przez koordynatora akcji Góra Grosza
 9. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 4 za wsparcie Młodzieżowej Rady Miasta Rybnika w przeprowadzeniu zbiórki w ramach akcji charytatywnej „Czapka Świętego Mikołaja” 2019 oraz promowania chęci pomagania innym wśród młodych ludzi, podpisany przez Prezydenta Miasta Rybnika i Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta
 10. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Rybniku za pomoc i przekazane dary dla potrzebujących zwierząt, wystawione przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Raciborzu, Racibórz 20.12.2019 r.
 11. Dyplom za udział w akcji „Razem na Święta”, podpisany przez Ministra Edukacji narodowej, Warszawa, styczeń 2020 r.
 12. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Rybniku za udział w zbiórce nakrętek przez cały rok szkolny 2019/2020 na rzecz 7-letniej Joasi Mierzwy, podpisany przez Rodziców Joasi, Knurów 25.06.2020 r.

II DLA UCZNIÓW

 1. Nagroda Dyrektora ZEA „ Przygoda” dla Leny Chodkowskiej w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Moje spotkanie z folklorem”, Rybnik 2019
 2. Podziękowanie dla uczniów SP nr 4 w Rybniku za udział w „Dniu Czystego Powietrza” i podniesienie wiedzy w zakresie profilaktyki antysmogowej oraz walki ze smogiem, zajęcia odbyły się 12.11.2019r., wystawiony przez Fundację 360! w Rybniku
 3. Dyplom uczestnictwa dla Marka Duerschlaga za udział w VI edycji olimpiady ogólnopolskiej z historii pt. „Jan III Sobieski” skierowanej do uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII w roku szkolnym 2019/ 2020, wystawiony przez Olimp School, Łódź, 14 listopada 2019r.
 4. Dyplom uczestnictwa dla Soni Krykowskiej za udział w VI edycji olimpiady ogólnopolskiej z historii pt. „Jan III Sobieski” skierowanej do uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII w roku szkolnym 2019/ 2020, wystawiony przez Olimp School, Łódź, 14 listopada 2019r.
 5. Dyplom dla Mileny Merty za zajęcie III miejsca w Rybnickim Konkursie „Stajenka betlejemska”, wystawiony przez UM Rybnika i Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku, Rybnik 2019
 6. Wyróżnienie dla Daniela Mateńki za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMAYCZNY, wystawiony przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Association Kangourou Sans Frontières, Wydział matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polskie Towarzystwo matematyczne, Toruń 12.06. 2020 r.
 7. Podziękowanie dla Joanny Zimończyk za aktywną pracę w wolontariacie na rzecz schroniska, wystawione przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Raciborzu, Racibórz 18.06.2020 r.
 8. Podziękowanie dla Mai Stol za aktywną pracę w wolontariacie na rzecz schroniska, wystawione przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Raciborzu, Racibórz 18.06.2020 r.
 9. Podziękowanie dla Oliwii Wiery za aktywną pracę w wolontariacie na rzecz schroniska, wystawione przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Raciborzu, Racibórz 18.06.2020 r.
 10. Podziękowanie dla Leny Pękali za aktywną pracę w wolontariacie na rzecz schroniska, wystawione przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Raciborzu, Racibórz 18.06.2020 r.
 11. Podziękowanie dla Martyny za podarowanie swoich pięknych warkoczy i przyłączenie się do programu Daj Włos!, wystawiony przez Rak’n’Roll, Warszawa 04.10.2019 r.

III DLA NAUCZYCIELI

 1. List gratulacyjny dla pana Oliviera Zimończyka za bardzo dobre przygotowanie uczniów do VI edycji olimpiady ogólnopolskiej z historii pt. „Jan III Sobieski” skierowanej do uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII w roku szkolnym 2019/ 2020, wystawiony przez właściciela firmy edukacyjnej Olimp School, Łódź, 14 listopada 2019r.
 2. Podziękowanie dla Pani Joanny Gliwickiej za przygotowanie laureatów do Rybnickiego Konkursu „Stajenka betlejemska”, wystawiony przez UM Rybnika i Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku, Rybnik 2019
 3. Podziękowanie dla pani Joanny Ulman-Szłapki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 4. Podziękowanie i wyrazy uznania dla Joanny Ulman-Szłapki za ogromy wkład w ogólnopolską akcję Góra Grosza, podpisany przez koordynatora akcji Góra Grosza

IV AKCJE CHARYTATYWNE

 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy I A Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy I B Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy II A Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy II B Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy III A Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy V A Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy V B Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy VI A Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku
 • Podziękowanie dla Rodziców i Uczniów z klasy VIII A Szkoły Podstawowej nr 4 w Rybniku za zaangażowanie w akcję „Świąteczna paczka radości”, wystawiony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku


Komentarze są zamknięte.