
W środę klasy pierwsze urządziły sobie pożegnalny piknik na terenie placu szkolnego🌳🌲🏫 Pierwszaki miały świetny przepis na wspólne spędzenie ostatnich chwil przed wakacjami😎: słońce ☀️ + świeże powietrze + jedzenie i picie🧃🍉 = świetna zabawa🥳
Do zobaczenia po wakacjach 🌴🌵🏞️☀️
Organizacja: D. Kolenda, A. Makulska, pomoc: W. Kłoda, J. Paszek