
Dzisiejszego dnia w szkole nastąpiło podsumowanie akcji ,,Cisna na kole”. W maju uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w akcji polegającej na codziennym dojeżdżaniu do szkoły na rowerach, hulajnogach lub rolkach🚴🛴 Dzięki ich zaangażowaniu, systematyczności i wysokiej frekwencji nasza szkoła zajęła 3 miejsce. Nagrodę pieniężną dla szkoły przekazał prezydent Rybnika Piotr Kuczera. Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencji w akcji, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za promowanie zdrowego oraz ekologicznego stylu życia!
Organizacja: A. Makulska, pomoc: J. Paszek