CZYTELNICZA RYWALIZACJA ROZSTRZYGNIĘTA

dyplom z napisem za zwycięstwo w czytelniczej rywalizacji klas pierwszych

Od stycznia do czerwca klasy pierwsze rywalizowały o pierwszeństwo w ilości wypożyczonych książek. Co miesiąc odbywało się cząstkowe podsumowanie, a zwycięska klasa zabierała do sali lekcyjnej przechodnią sowę do kolejnego podliczenia wypożyczeń. W tym roku szkolnym zwyciężyła klasa Ib z ilością 253 wypożyczonych książek. Gratulujemy!

Pomysł i realizacja: R. Stąsiek


Komentarze są zamknięte.