CZYTELNICY ROKU NAGRODZENI

dwie dziewczynki z otwartymi książkami siedzą na podłodze w bibliotece

W tym roku szkolnym najaktywniejszymi czytelnikami okazały się dziewczynki – Małgosia z kl. Ia oraz Dorotka z kl. Ib. Na podsumowanie czytelniczego roku obie uczennice otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez bibliotekę szkolną. Akcja miała na celu popularyzację czytelnictwa i biblioteki szkolnej.

Realizacja: R. Stąsiek


Komentarze są zamknięte.