
Od stycznia do czerwca klasy pierwsze rywalizowały o pierwszeństwo w ilości wypożyczonych książek. Co miesiąc odbywało się cząstkowe podsumowanie, a zwycięska klasa zabierała do sali lekcyjnej przechodnią sowę do kolejnego podliczenia wypożyczeń. W tym roku szkolnym zwyciężyła klasa Ib z ilością 253 wypożyczonych książek. Gratulujemy!
Pomysł i realizacja: R. Stąsiek