
W ubiegłym tygodniu uczniowie klas pierwszych pojechali na wycieczkę do ZOO w Opolu. Na miejscu oprócz lwa, tygrysa czy żyrafy, można było podziwiać podwodny 🐠🪼 oraz roślinny 🌴🌵🌱 świat, gdzie panował specyficzny klimat. Dzieci mogły również podziwiać niesamowitą pracę mrówek oraz zobaczyć pająki, skorpiony i ogromne karaczany 🕷️🦂🪳 Oczywiście nie obyło się bez przystanku na jedzenie oraz pamiątki😊
Organizacja: D. Kolenda, A. Makulska, pomoc: J. Paszek, J. Łękawska, W. Kłoda