BEZPIECZNE WAKACJE 😎

„Bezpieczne wakacje” – uczniowie poznawali zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, nad wodą, w górach i na drodze oraz numery alarmowe.

W ostatnich dwóch tygodniach roku szkolnego 2025/2026 podczas lekcji wychowania fizycznego uczniowie uczestniczyli w pogadankach dotyczących bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Podsumowaniem działań było przygotowanie gazetki „Bezpieczne Wakacje”, przypominającej najważniejsze zasady bezpieczeństwa nad wodą, w górach, na drodze oraz podczas letnich aktywności.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!

Organizacja: Aleksandra Horzela, Joanna Ulman – Szłapka


Komentarze są zamknięte.