
W ostatnich dwóch tygodniach roku szkolnego 2025/2026 podczas lekcji wychowania fizycznego uczniowie uczestniczyli w pogadankach dotyczących bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Podsumowaniem działań było przygotowanie gazetki „Bezpieczne Wakacje”, przypominającej najważniejsze zasady bezpieczeństwa nad wodą, w górach, na drodze oraz podczas letnich aktywności.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!
Organizacja: Aleksandra Horzela, Joanna Ulman – Szłapka