KONKURS NA DZIEŃ KUNDELKA TOLKA

25 października jest  Dniem Kundelka. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Szkolny ogłaszają konkurs składający się z kilku punktów, a Wy możecie wybrać ten, który najbardziej Wam odpowiada 🙂

  1. Narysuj najpiękniejszego kundelka na świecie (format dowolny, technika dowolna ). Uruchom swoją wyobraźnię i narysuj pieska , który jest jedyny w swoim rodzaju, jest wyjątkowy 🙂
  2. Napisz krótkie opowiadanie, którego bohaterem będzie kundelek. Możesz wykonać do tego opowiadania ilustrację
  3. Przygotuj komiks, którego bohaterem będzie kundelek. Komiks musi zawierać minimum 2 kartki A4.
  4. Przynieś do szkoły zdjęcie swojego pupila, lub pieska, którego właścicielem jest ktoś z najbliższej rodziny. Zdjęcie musi być opisane: imię, nazwisko ucznia, klasa, imię pieska.

Wszystkie prace przynosimy do szkoły gdy skończy się zdalne nauczanie. Będziecie mieć na to 3 dni po powrocie do szkoły. Prace przynosimy do gabinetu nauczycieli wychowania fizycznego  – do  pani Joanny Ulman – Szłapki. Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie otrzymają pozytywne uwagi za udział w konkursie, a najlepsze prace zostaną nagrodzone 🙂

W naszej szkole wkrótce rozpocznie się zbiórka karmy i kocyków na rzecz schronisk z Rybnika i Raciborza. Dlatego proponuję już robić zapasy 🙂

Organizator: J. Ulman- Szłapka


Komentarze są zamknięte.