UWAGA, KONKURS!

Chcąc zachęcić dzieci i młodzież do kreatywnego udziału w obchodach 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II a także pragnąc urozmaicić okres kwarantanny domowej, z okazji zbliżającej się 18 maja 2020r. 100-rocznicy urodzin Jana Pawła II ogłaszamy konkurs:

– dla klas 1- 3 konkurs plastyczny na najładniejszą „Laurkę dla Jana Pawła II”  z okazji 100. rocznicy urodzin. Technika dowolna – płaska  (najlepiej malować farbami, pastelami, kredkami). Format wielkości A5. Pracy należy zrobić zdjęcie i wysłać na maila: kikaknura@gmail.com . W temacie wiadomości należy wpisać: „Konkurs JPII”, natomiast w wiadomości imię, nazwisko i klasę ucznia. Prace należy oddać do 22 maja 2020r. Wszyscy uczestnicy otrzymają oceny dodatkowe z religii oraz dyplomy, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni po powrocie do szkoły.

– dla klas 5- 6 konkurs na list do obcokrajowca przybliżający postać Jana Pawła II. W liście powinny się znaleźć informacje lub ciekawostki dotyczące życia Jana Pawła II  oraz zachęta do przyjazdu do Polski i zwiedzenia miejsc  (co najmniej 2) związanych z Papieżem Polakiem. List można ozdobić rysunkiem lub zdjęciem. Prace w formie  pliku lub zdjęcia należy wysłać na maila: jezykpolski_ar@wp.pl do 22 maja 2020r. W temacie należy wpisać: „Konkurs – list”, natomiast w wiadomości trzeba podać imię i nazwisko ucznia oraz jego klasę. Wszyscy uczestnicy otrzymają oceny dodatkowe z języka polskiego oraz dyplomy, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni po powrocie do szkoły.

Organizatorzy: D. Nadolny i A. Rewer


Komentarze są zamknięte.