OBCHODZILIŚMY DZIEŃ KOTA

We wtorek 18 lutego  klasa Ib z wychowawczynią M. Pawełek przygotowała  prezentację bajki dla przedszkolaków, a pani J. Macionczyk i pani J. Gliwicka przeprowadziły dla przedszkolaków lekcję z wykorzystaniem monitora interaktywnego. Nasi goście otrzymali również słodkie niespodzianki oraz maski kotków, ktore wraz z uczniami SP4 przygotowała pani D. Nadolny. Do pomocy nauczycielom zostali zaangażowani wolontariusze : Sonia, Zuzia, Zuzia i Julia z klasy 6. W tym dniu uczniowie mogli przebrać się za kotki, pomalować buźki i mieć jakąś ozdobę lub element stroju związany z kotem. Najbardziej oryginalne pomysły zostały nagrodzone przez komisję konkursową.

Zostały również przeprowadzone następujące konkursy zorganizowane przez Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Szkolny:

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Najsłodszy kociak” – wszyscy uczniowie, którzy przynieśli zdjęcia oraz ich milusińscy otrzymali upominki.

KONKURS PLASTYCZNY w kategoriach:

„Kot przyrodnik” – 1m Wojtek z klasy 5, 2m Kaja  z klasy 2 i Julia z klasy 1, 3m Emilia z klasy 3 oraz wyróżnienie dla Julii z klasy 6,

„Kot bibliotekarz” – 1m Lena z klasy 5, 2m Zuzia z klasy 5, 3m Marta z klasy 5 oraz wyróżnienia dla Ali z klasy 2 i Igi z klasy 2,

„Kot historyk” – wyróżnienie dla Oliwii z klasy 2.

Specjalne wyróżnienie od pani z biblioteki szkolnej otrzymała Lena z klasy 5, a od pani pedagog S. Kokot – Dominik z klasy 2.

Część nagród ufundowała Rada Rodziców, a pozostałe nagrody: J. Ulman – Szłapka i A. Horzela.

Główny koordynator : J. Ulman – Szłapka


Komentarze są zamknięte.