Rozpoczęcie roku szkolnego 2019-2020

2.09.2019

Wszyscy uczniowie przychodzą na godzinę 800
i w klasach spotykają się z wychowawcami.

godz. 8.15 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, powitanie klas pierwszych.

Przypominamy o konieczności dostarczenia wniosków o udział dziecka w zajęciach świetlicowych oraz deklaracji na obiady.

Rodziców uczniów klas 1 prosimy o dostarczenie podpisanych rogów obfitości 30.08 lub 2.09. przed rozpoczęciem roku szkolnego.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

(informacja jest orientacyjna – wychowawca klasy przedstawi dokładne potrzeby uczniów)
Piórnik: pióro, 2 ołówki (jeden gruby), gumka, nożyczki z zaokrąglonymi końcami, temperówka -najlepiej z pojemniczkiem, kredki, klej w sztyfcie, linijka.
Zeszyty: 16 kartkowe: cienkie linie (kolorowe),kratka,
Teczka plastyczna z uchwytem; bloki: techniczny biały (2 szt), kolorowy (2 szt), blok rysunkowy biały (2 szt), kolorowy (2 szt); wycinanki (2 szt); farby plakatowe, pędzelki różnej grubości, kubeczek; plastelina; pastele lub glinki.
2 teczki z gumką na prace.

Worek na buty.  Strój do w-f: biała koszulka, ciemne spodenki, buty sportowe niewypadające (sznurowane lub na rzepy).
Rzeczy dziecka proszę podpisać.

Komunikat WE Urząd Miasta

Wzór  wniosku dla rodziców, którzy we własnym zakresie zapewniają dojazd dziecka niepełnosprawnego do placówki oświatowej i chcieliby z tego tytułu zawrzeć umowę regulującą zwrot kosztów tego dojazdu. Jednocześnie informuję, że do ustalenia stawki za 1 przejazd będzie brana średnia cena paliwa z dnia 22.08.2019 r. jak w zał. pliku tj. LPG: 1,85 zł/litr, ON: 4,95 zł/litr, Pb95: 5,02 zł/litr