Kampania „Rowerowy Maj”

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie

Serdecznie zapraszam wszystkich.”…. do wzięcia udziału w kolejnej, szóstej już edycji kampanii Rowerowy Maj, organizowanej przez Miasto Rybnik we współpracy z Miastem Gdańsk. Kampania, której celem jest promocja komunikacji rowerowej i zdrowego trybu życia wśród dzieci przedszkolnych, szkół podstawowych oraz pracowników tych placówek, odbędzie się w dniach 6-31 maja br. Podobnie jak w zeszłych latach, jej formuła przewiduje nagrody za aktywne podróże do szkoły na trzech poziomach uczestnictwa i rywalizacji: indywidualnym, klasowym oraz na poziomie międzyszkolnym. Szkoły podstawowe zawalczą o nagrody pieniężne, a klasy o bilety do obiektów MOSiR. Aktywni uczestnicy, którzy przejadą największą liczbę przejazdów będą mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród rzeczowych (… )  Oficer Rowerowy Urzędu Miasta Rybnika”

W związku z przystąpieniem szkoły do kampanii Rowerowy Maj prosimy rodziców o zapoznanie się z Regulaminem kampanii oraz Informacją dla rodziców oraz podpisanie formularza zgody (uczniowie otrzymają druki  w szkole).

Przydatny link https://rowerowymaj.eu/rybnik/#


Komentarze są zamknięte.