Doradztwo Zawodowe.

W ramach współpracy naszej szkoły z RCEZ w Rybniku, w dniu 22 i 23 października, uczniowie klas VII, VIII i klas gimnazjalnych uczestniczyli w spotkaniu z Panem Michałem Weczerkiem. W trakcie spotkania uczniowie zostali zapoznani z nowoczesnymi sposobami i technologiami wytwarzania (druk 3D, obróbka CNC, obróbka laserowa, modelowanie 3D). Uczniom zostały zaprezentowane możliwości wykorzystania i zastosowania wymienionych technologii w różnego rodzaju zawodach. Kontynuacją dzisiejszych zajęć będzie wyjazd uczniów naszej szkoły do RCEZ w Rybniku , gdzie samodzielnie na profesjonalnych sprzętach będą mogli przećwiczyć poznane sposoby wytwarzania.
                                                                                                                                                                         Organizator Katarzyna Kunat


Komentarze są zamknięte.