FALOCHRON

11 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Wojewódzkiej Konferencji w ramach realizacji ogólnopolskiego programu „FALOCHRON”. Organizatorami konferencji przy współudziale Stowarzyszenia Na Rzecz Konstruktywnych Relacji „Między Ludźmi” byli pedagog szkolny Katarzyna Kunat, logopeda -pedagog Agnieszka Majewska, konsultant WOM Mariola Gajek-Czapla. W ramach konferencji uczniowie zobaczyli spektakl profilaktyczny „Między nami”, który zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół im. Powstańców Śląskich. Spektakl poruszał tematykę relacji rówieśniczych i rodzinnych. W konferencji uczestniczyli również  uczniowie innych szkół podstawowych którzy prezentowali działania profilaktyczne realizowane w ramach programu „Falochron”.

Organizator: Katarzyna Kunat


Komentarze są zamknięte.