INFORMACJE DLA RODZICÓW

• Rodziców uczniów klas 1 prosimy o dostarczenie podpisanych rogów obfitości 31.08 lub 3.09. przed rozpoczęciem roku szkolnego.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Piórnik: pióro, 2 ołówki (jeden gruby), gumka, nożyczki z zaokrąglonymi końcami, temperówka -najlepiej z pojemniczkiem, kredki, klej w sztyfcie,linijka.
Zeszyty: 16 kartkowe: cienkie linie (kolorowe),kratka, do korespondencji.
Teczka plastyczna z uchwytem; bloki: techniczny biały (2 szt), kolorowy (2 szt), blok rysunkowy biały (2 szt), kolorowy (2 szt); wycinanki (2 szt); farby plakatowe, pędzelki różnej grubości, kubeczek; plastelina; pastele lub glinki.
2 teczki z gumka na prace.

Worek na buty.  Strój do w-f: biała koszulka, ciemne spodenki, buty sportowe niewypadające (sznurowane lub na rzepy).
Rzeczy dziecka proszę podpisać.

• Rodzice uczniów klas IV – zapraszamy na zebranie organizacyjne 30.08.2018 godz.17.00 (omówiony zostanie m.in. podział uczniów w klasach.)
  • Rodziców, którzy nie składali deklaracji zapisu dziecka do świetlicy