INFORMACJE ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W czwartym tygodniu stycznia rozpoczęła się akcja „Czytanie łączy pokolenia”. Słuchaliśmy bajek, które czytali nam nasi starsi koledzy, rodzeństwo, rodzice, nauczyciele. Malowaliśmy okładkę ulubionej książki. Robiliśmy zakładki do książek. Malowaliśmy ulubionego bohatera książkowego. Każdy z nas przyniósł swoją ulubioną książkę i opowiedział, dlaczego wybrał właśnie tę. Byliśmy w krainie bajek. Robiliśmy przedstawienie do bajki. Rozwiązywaliśmy zagadki i zadania o książkach. Czytaliśmy książki naszym kolegom i koleżankom.  Rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa podczas ferii. Bawiliśmy się w małych konstruktorów i elektryków oraz śpiewaliśmy piosenki. Akcja „Czytanie łączy pokolenia” będzie kontynuowana po feriach, bo każdy z nas lubi słuchać czytanych bajek i opowiadań.

Wychowawca świetlicy: D. Nadolny.

 


Komentarze są zamknięte.