UWAGA, KONKURSY!

Zapraszamy uczniów klasy 1a i 4a do udziału w konkursie plastycznym  na wykonanie różańca z różnych przedmiotów, np: koralików, cukierków, żołędzi, kasztanów itp. Różańce  własnoręcznie zrobione proszę przynosić do p. Dominiki Nadolny do dnia 18.10.2017r. Jest  to miła propozycja na spędzenie czasu w gronie rodzinnym i wykonanie takiego różańca przez całą rodzinę. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają ocenę celującą z religii, a zwycięzcy dyplomy i nagrody.

 

         Świetlica szkolna zaprasza wszystkich uczniów do udziała w konkursie „Jesienny spacer”. Format dowolny, temat może być zrealizowany jako praca plastyczna, opowiadanie lub zdjęcie. Praca plastyczna może być wykonana technika dowolną. Prace należy składać u p. Dominiki Nadolny lub p. Janusza Klimczaka do 23.10.2017r. Wszyscy uczestnicy otrzymają ocenę celująca z techniki lub zajęć technicznych, a zwycięzcy otrzymają również dyplomy i nagrody.

 


Komentarze są zamknięte.