Certyfikaty szkoły

CERTYFIKAT DLA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Wysłany dnia:

W maju świetlica szkolna otrzymała certyfikat: „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”. Certyfikat nadawany jest świetlicom, które wykonały zadnia w konkursie: „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”. Celem konkursu była aktywna promocja świetlic szkolnych, które uczą i wychowują młode pokolenie, dbają o przyjazna atmosferę i atrakcyjny wystrój świetlicy.

Koordynator konkursu: D. Nadolny

CERTYFIKAT DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Wysłany dnia:

W styczniu biblioteka szkolna otrzymała certyfikat „Biblioteka przyjazna uczniom” przyznawany przez redakcję czasopisma „Biblioteka w szkole”. Certyfikat nadawany jest bibliotekom aktywnie promującym czytelnictwo, dbającym o zapewnienie nowości czytelniczych i utrzymującym przyjazną atmosferę oraz  dbającym o atrakcyjny wystrój pomieszczenia.

Bibliotekarz: R. Stąsiek