Koronawirus – ważne informacje !!!

Zawieszenie działań placówki jest podjęte na podstawie tzw. specustawy. Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

12 i 13 marca szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze tym uczniom, którym rodzice nie są w stanie z dnia na dzień jej zorganizować. Od poniedziałku, 16 marca do 25 marca szkoła będzie zamknięta.

Podczas dwutygodniowej przerwy w zajęciach dydaktycznych uczniowie nie powinni opuszczać swojego miejsca zamieszkania.

Prosimy o kontakt przez e- dziennik lub e-mail.

Od 16 do 25.03.2020  prosimy o ewentualny kontakt telefoniczny w godz. 8.00 do 15.30. na nr 324223538

Zawiesza się do 25.03.2020 przyjmowanie zgłoszeń i wniosków naborowych.

Informacje MEN z dnia 12.03.2020 _ pobierz plik pdf.

Szanowni Rodzice,

informuję Państwa, że na podstawie decyzji Premiera RP od jutra, tj. 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r. w naszej szkole zajęcia dydaktyczno – wychowawcze zostają zawieszone.

Od poniedziałku, 16 marca do 25 marca szkoła będzie zamknięta.

Dni tych nie należy traktować jako dni wolnych czy jako dodatkowych ferii.
W miarę możliwości za pośrednictwem e-dziennika nauczyciele będą przygotowywali i przesyłali zadania dla uczniów.

Rodzicom dzieci do lat 8 należy się zasiłek opiekuńczy (14 dni)
Wniosek do pobrania na stronie https://www.zus.pl/wzory-formularzy/zasilki/zasilek-opiekunczy – formularze ZAS-36, Z-15A.

Bieżące informacje Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego – oficjalna rządowa strona internetowa, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne:

www.gov.pl/koronawirus

Bieżące informacje Powiatowej-Stacji-Sanitarno-Epidemiologicznej-w-Rybniku: