2 marca rusza nabór do klasy pierwszej naszej szkoły!

1.Do klas pierwszych szkół podstawowych zapraszamy wszystkie dzieci siedmioletnie oraz wszystkie chętne dzieci sześcioletnie, które obecnie uczęszczają do przedszkola.

2.Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły podstawowej w terminie od 2 marca (od godz. 8.00) do 20 marca br. (do godz. 15.00) mogą potwierdzić wolę uczęszczania do szkoły obwodowej swojego dziecka za pomocą witryny rybnik.elemento.pl, z której należy wydrukować stosowną deklarację, podpisać i dostarczyć do sekretariatu  szkoły. Potwierdzenia woli uczęszczania do szkoły obwodowej można również dokonać poprzez wypełnienie deklaracji, o której mowa powyżej, bezpośrednio w sekretariacie szkoły obwodowej (z pominięciem witryny internetowej). Szkoły są przygotowane na przyjęcie wszystkich dzieci zamieszkałych w obwodzie szkolnym.

3.Witryna naborowa po wpisaniu adresu zamieszkania kandydata wskaże, która szkoła jest szkołą obwodową

4.Wyniki postępowania rekrutacyjnego podane będą 27 marca (listy dzieci zakwalifikowanych do poszczególnych szkół).

5.Rodzice kandydata zakwalifikowanego do szkoły podstawowej są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do tej szkoły w terminie od 27 marca do 3 kwietnia br. (do godz. 15.00).

na podstawie Harmonogramu WE UM Rybnik